Firmanıza Uygun Dinamik veya Statik Web Tasarımı

İhtiyacınız olan, etkileyici tasarıma sahip ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın.
Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak inceliyor,
fikirlerinize uygun profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz.
Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de firmanıza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Web tasarımı, firmanızı Türkiye'ye ve tüm dünyaya
tanıtmanızın, en iyi ve en ucuz yoludur.

BikoSOFT Yazılım Web Tasarım Takımı ;
alanında tecrübeli ve güvenerek devamlı çalışabileceğiniz Web Dizayn Çözüm Ortağınızdır.

İnternet Domain (Alan Adı) Tescili

Web sitelerine ulaşmak için internet tarayıcı programınızın adres satırına yazdığınız "www" ile başlayan ve .com, .net, .org vs. biten tanıma “Domain” (Alan Adı) denir.
BikoSOFT Yazılım olarak, firmanızın web sayfasının yayınlanacağı adresin, isterseniz site tasarımı ile birlikte, isterseniz tek olarak takip ve satışını yapmaktayız.
.tr uzantılı domain (alan adı) siparişlerinizde istediğiniz alan adı ile aynı ismi taşıyan firma vergi levhanızın fotokopisi yada marka tescil belgesi istenmektedir.

İnternet Hosting (Web sitesin bulundurma)
Web hosting (barındırma) hazırlatmış olduğunuz web sitenizi internet kullanıcıları ile buluşturabilmenizi sağlayan bir hizmettir. Kabaca hazırlanan web site dosyalarınızın kendi bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara aktarılma işlemidir. Aslında teknik olarak yine kendi bilgisayarınızda da web sitenizi internete açabilir ve ziyaretçilere ulaştırabilirsiniz ama bunun için gerekli donanım ve internet hızınız yetersiz kalacaktır. Gerekli hızı ve donanımı sağlasanız bile sizin için çok daha pahalıya mal olacaktır.
İşte bu noktada tüm bu teknik bilgiler ile uğraşmak yerine bu hizmeti size sunan BikoSOFT Yazılım 'dan hazırlamış olduğunuz web sitenizi barındırmak için internet web hosting hizmeti alabilirsiniz. Aldığınız internet web hosting hizmeti ile sitenize ait dosyalar, yazılar, resimler, animasyonlar burada depolanacak ve internet kullanıcılarının erişimine sunulacaktır.

E-mail Hesaplarının oluşturulması

BikoSOFT Yazılım olarak tasarımını yaptığımız ve internet hosting hizmeti tarafımızdan sağlanan müşterilerimizin email hesapları tarafımızdan açılmakta ve müşteri kullanım konusunda eğitilmekte, gerekli kullanıcı adı ve şifreler verilmektedir. Verilen emailler POP3 destekli olup Outlook, Thunderbird ve diğer POP3 destekli email programları ile çalışabilmektedir.

Ayrıca müşterilerimizin e-maillerine her yerden ulaşabilmeleri için web üzerinden verdiğimiz adresten emaillerine internet tarayıcısı üzerinden ulaşmalarını da sağlamaktayız.

Arama Motorlarına Kayıt

BikoSOFT Yazılım olarak tasarımını yaptığımız sitelerin, internet arama motorlarında (google, yahoo, bing vb.) görüntülenebilmesi için gerekli çalışma ücretsiz olarak yapılmaktadır. Daha farklı anahtar kelimelere göre daha aktif bir şekilde bulunabilmek için detaylı çalışma da, yine deneyimli personelimiz tarafından yapılmakta ve en kısa sürede ilk sayfalarda çıkmanız sağlanmaktadır.